III.ročník

Začátek akce 28.7.2012 ve 13:00 hodin, místo konání - fotbalové hřiště Kamýk nad Vltavou.

Ve III. ročníku se to Klába týmu konečně podařilo a získali putovní pohár na rok do své sbírky.  Počasí se vydařilo, a déšť přišel až s posledním zápasem. Všem hráčům patří poděkování za předvedené výkony. Zápasy odřídili p. Milan Krůta a František Ducký.

Výsledky zápasů:

Klába tým Tatran Sedlčany  4 : 1
Sokol Kamýk TJ Zduchovice  0 : 1
Sokol Kamýk Klába tým  2 : 1
TJ Zduchovice Tatran Sedlčany  0 : 5
Klába tým TJ Zduchovice  4 : 1
Tatran Sedlčany Sokol Kamýk  2 : 1

A tady je konečné pořadí:

1. Klába tým 6 bodů
2. Tatran Sedlčany 6 bodů
3. TJ Zduchovice 3 body
4. Sokol Kamýk 3 bod

O pořadí na 1.-2. a 3.-4. místě rozhodly vzájemné zápasy.

A aby bylo od začátku akce a do brzkých ranních hodin co do žaludku  se postaral Fást Fůd Orchestra s vedoucím Honzou Milovičem st. a jeho kolegy Jardou Ptáčkem st., Jiřím Kosem st., Jiřím Hábou st., Martinem Kopřivou st. Abychom snad žízní neumřeli, tak nás Bára Vlková a Marcela Důmová napájeli. A aby bylo na čem hrát je třeba poděkovat Vlastu Krůtovi za přípravu hřiště. Celý turnaj moderoval a hudbou obveseloval a k tanci zval p. Turza ml.

Při letošním ročníku se pro Kliniku dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice Motol vybralo 18 500,-Kč. DĚKUJEME!!!!

Kontakt :

Předseda fotbalového oddílu:

MUDr. Pavel Žebrakovský

E-mail: mudr.zebrakovsky@tiscali.cz

Sekretář:

Vlastimil Krůta

E-mail: kruta@email.cz

Adresa :

Sokol Kamýk nad Vltavou z.s.

Kamýk nad Vltavou č.p. 173 (HŘIŠTĚ)

262 63 Kamýk nad Vltavou

IČ 47073021